Sprzedane

Osiedle Jutrzenki
Mieszkaj w wyjątkowej lokalizacji

Osiedle Jutrzenki to kompleks trzech nowoczesnych i eleganckich budynków, które zostaną zrealizowane przy współpracy dwóch doświadczonych firm deweloperskich – TBV oraz Idea Invest.

We wszystkich budynkach zaplanowano łącznie 338 mieszkań o sprawdzonych układach pomieszczeń i funkcjonalnych metrażach od 30 m kw. Dostępne mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, by oferta odpowiadała zarówno potrzebom singli, par, a także rodzin z dziećmi. W naszej ofercie dostępne są kawalerki, mieszkania 2 i 3 pokojowe, a także przestronne mieszkania 4 pokojowe. Istnieje także możliwość łączenia mieszkań. W budynku B1 znajduje się także 6 lokali usługowych. Rozpoczęcie budowy Osiedla Jutrzenki planowane jest w trzecim kwartale 2020 r., a zakończenie w czwartym kwartale 2022 r. Sprzedażą mieszkań i lokali usługowych w budynkach B1 i B2 zajmuje się Idea Invest, a w budynku B3 – TBV.

Bliskość wąwozu

Przyszli mieszkańcy Osiedla Jutrzenki będą mogli poczuć bliskość przyrody - znajdujący się w pobliżu Park Rury to doskonałe miejsce do spacerów czy odpoczynku na łonie natury. Sąsiedztwo wąwozu to także atut dla osób ceniących sobie aktywny tryb życia – to znakomita przestrzeń do uprawiania sportów takich jak bieganie czy nordic walking. Znajdująca się w sąsiedztwie inwestycji rozwinięta sieć ścieżek rowerowych sprzyja także cyklistom. Pobliski wąwóz to także doskonałe miejsce dla czworonożnych pupili - na terenie Parku Rury znajduje się ogólnodostępny wybieg dla psów.

Dla mieszkańców

Doskonale wiemy, jak ważne dla codziennej wygody i komfortu mieszkania, jest najbliższe otoczenie naszych inwestycji. Aranżacja przestrzeni wokół budynków jest dla nas niezmiernie istotna, dlatego zadbamy o jej zagospodarowanie w postaci zieleni i małej architektury takiej jak oświetlenie, ławki czy stojaki na rowery. Dla najmłodszych mieszkańców naszego Osiedla także przewidzieliśmy przestrzeń, w której będą mogli bezpiecznie i aktywnie spędzić wolny czas. Specjalnie dla nich powstanie nowoczesny i przestronny plac zabaw z atestowanymi sprzętami.

Miejsca parkingowe

Niezmiernie istotną kwestią są miejsca postojowe, dlatego też Osiedle Jutrzenki zostało zaprojektowane w taki sposób, że każdy z budynków będzie posiadał miejsca postojowe na kondygnacjach podziemnych. Mieszkańcy będą mogli również skorzystać z oferty kilkudziesięciu miejsc postojowych zlokalizowanych na terenie osiedla.